Telefon
WhatsApp
Bilboard

Billboardlar şehrin dokusu içinde en sık gördüğümüz dış mekan ürünlerinden birisidir.  Sabit veya hareketli seçilebileceği gibi ayaklı, ayaksız veya duvar tipi olarak ta seçilebilir. Sabit Billboardlarda da, Hareketli Billboardlarda da tek yüz veya istenilirse çift yüz kullanılmaktadır.

Sabit Billboard çelik konstrüksiyon, çekme kalıp alüminyum ve 8 mm egzotik ağaç su kontrasından imal edilmektedir. Baskı materyali olarak isterseniz blueback kağıt isterseniz vinil kullanılabilir. Sabit Billboard istenirse içten ışıklı, 4+4 lamine camlı kapalı kasa olarak, istenirse açık kasa üstten ışıklandırma şeklinde yapılabilir.

Hareketli Billboardlarda ise motorlu sistem kullanıldığından kapaklı ve 4+4 lamine baskı malzemesi Fibermark’tır. Bu malzeme ışık geçirgenliği sayesinde içten ışıklandırmalı olan hareketli Billboardlarda ışığın homojen bir şekilde dağılmasını sağlayarak dikkat çekici bir şekilde görselin görünmesini sağlar.

Billboardlar bütünlük sağlamak adına tekli, 2’li 3’lü ve 4’lü bağlanabilir. Böylelikle yaya ve araç geçişinin yoğun olduğu yerlerde verilen mesajda devamlılık sağlar ve önemli ölçüde dikkat çeker.

 

TEKLİF FORMU